شنبه , فوریه 29 2020
صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / تور آموزشی مدیریت بدون دردسر

تور آموزشی مدیریت بدون دردسر

من و مدیریت:

من کار کردن در بیرون از خانه را از سن یازده‌سالگی با شاگردی در مغازه‌ها تجربه کرده‌ام و اولین شناختم از مدیر و مدیریت همان صاحب مغازه و جزبه رفتار او بود. هر چه هم بزرگ‌تر می‌شدم مثل اکثر کاسب‌ها این عقیده عمومی را بیشتر تکرار می‌کردم « اگر خودت بالای سرکار نباشی هیچ‌چیز درست نمی‌شود» الآن که در موردش فکر می‌کنم خنده‌ام می‌گیرد چطور طوطی‌وار این جمله را در بحث کسب‌وکار تکرار می‌کردم، درحالی‌که خودم مغازه‌ای را با بهترین بازده ای می‌گرداندم که نه مالک آن بودم و نه صاحبش آنجا حضور داشت و فکر می‌کنم علتش هم این بود که تصور می‌کردم گرداندن با مدیریت فرق می‌کند.

متأسفانه هستند کسانی که الآن هم این عقیده‌های پوچ را باور دارند و معتقدند بهترین راه مدیریت همان جدیت و جزبه است. خوشبختانه من خیلی به‌موقع و همان زمانی که هنوز کارگر ساده بودم به این راز پی بردم و توانستم علت ارتباط مستقیم بهره‌وری بالای خودم و صمیمیت صاحب‌کارم را به‌خوبی درک کنم و بعدها  در رفتار با کارمندانم همیشه از این سیستم نتیجه گرفتم.

در مطالعات خود در مباحث واقعیت درمانی و سیستم رفتاری انسان، با دلایل و مطالب علمی متعددی در خصوص رابطه مدیر و کارمند آشنا شدم که هرکدام صحه‌ای بر اثبات برتری مدیریت راهبرانه نسبت به مدیریت رئیس مآبانه گذاشته‌اند.

اگر شما هم در کسب‌وکار خود، هنوز به همان باور سنتی اعتقاددارید، شک ندارم یا خودتان را شبانه‌روز وقف شغلتان کرده‌اید و یا مکرراً از کم‌کاری و اشتباهات پرسنل خود، آزرده هستید.

پس اکیداً پیشنهاد می‌کنم جهت شرکت در دوره آموزشی و تفریحی  «مدیریت بدون درد سر» از طریق لینک زیر ،با ما همراه باشید

http://jahn.ir/mkish

درباره fashkooh

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *